Transferime Hangi Araç Gelecek?

Rezervasyon esnasında belirlediğiniz kişi sayısı veya talebinize göre belirleyeceğiniz araç transfer saatinde sizleri yerinde bekliyor olacaktır.

Transferim İçin Fatura Tahsil Edebilir miyim?

Tabi ki, Transfer ücretinizin faturasını, bizimle irtibata geçerek fatura bilgilerinizi paylaştığınızda, muhasebe departmanımız size en kısa sürede faturanızı adresinize gönderecektir.

Hangi Şehirlerde Faaliyet Gösteriyorsunuz?

Antalya Havalimanı ve Çevre İllere Faaliyet gösteriyoruz. Sizlere hizmet götürmek için fazladan yol kat etmeye hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Transferimi iptal edebilir ya da değişiklik yapabilir miyim?

Transfer ücretinizi banka havale/eft yolu ile ödemiş ve transferinizi belirtilen şartlarda iptal etmişseniz bize belirteceğiniz banka hesap numaralarına toplam transfer ücretiniz iade edilir.

Transfer ücretini nasıl ödeyebilirim?

İsterseniz transfer ücretini transferiniz sırasında isterseniz araç içerisinde nakit ve/veya havale, eft yoluyla ya da veya kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Acil transfer ihtiyacında ne yapmalıyım?

Bize telefonla ulaşarak transfer talebinizi anlık olarak bildirebilirsiniz.

Transfer hizmeti sadece tek yön mü? Dönüş transferi de yapıyor musunuz?

İster otelde ister yazlıkta ister başka bir yerde konaklayın havalimanına ulaşımınız için bize vereceğiniz adresten havalimanına dönüş transferinizi de yapmaktayız.

Araçlarınız da bebek koltuğu bulunuyor mu?

Tüm araçlarımızda talep edildiği taktirde bebek koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

Havalimanın da sizi nasıl bulacağım?

Sizi havalimanı terminal çıkışında isminizin yazılı olduğu karşılama tabelamız ile karşılıyoruz. Eğer kalabalık esnasında karşılama tabelamızı görememe durumu olursa telefonla bizi aradığınız taktirde sizi şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendiriyoruz.