Antalya Transfer Hizmeti

Antalya Kemer’de turizm ve taşımacılık sektöründe 2009 yılında başlayan ve faaliyetini bu yönde devam ettiren ve bu alanında kendisini kanıtlayarak yılların verdiği tecrübeyi teknolojiyle birleştirerek 2015 yılında Kemer Vip Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. olarak kendisini yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 Dinamik, eğitimli, genç, güler yüzlü, deneyimli ve sürekli eğitimden geçirilen kadrosuyla kaliteyle hizmeti birleştirmeyi hedeflemiştir. Antalya Havalimanın dan transfer, vip transfer veya grup transferleriniz de güvenli ulaşım ve kaliteli hizmeti sunmakta kararlıdır. Çevre il ve ilçelere yeni model ve 7/24 uydu ile takip edilen araçlarla transfer, havalimanın da misafir karşılama, doğa ve tarihin bir arada olduğu kültür turları ve vip gezi hizmetleri vermekteyiz.

Turizm ağırlıklı çalışan firmamız, bireysel ve kurumsal transfer ihtiyaçlarında profesyonel zamanı iyi yöneten, tecrübeye dayalı bir hizmet anlayışını benimseyen Kemer Vip Transfer, hizmetlerini sağlıklı bir çizgide sürdürmektedir.

Özellikle Antalya havalimanı ve Otogar olmak üzere, en iyi şekilde karşılanarak gitmek istediğiniz otele veya konaklayacağınız herhangi bir yere ya da bulunduğunuz yerden alınarak, istediğiniz yere planlı ve zamanında transfer hizmeti alabilirsiniz. Deneyimli şoförlerimizle, durmaksızın güvenli bir şekilde ulaştıralım. Yeni model, Konforlu ve Temiz araçlarımızla Transfer ve Araç Kiralama hizmetleri vermekteyiz.
Sizler sadece tatilinizin tarihi ve yerini belirleyin sonrası arkanıza yaslanın ve rahat bir yolculuğunuz başlasın. Tatilciler, Şirket veya kongre fuar katılımcıları Antalya’ya adımınızı attığınız anda büyük bir nezaketle biz karşılayalım.

Kemer Vip Turizm Türk Turizm Bakanlığının A sınıfı lisansı olan ful hizmet veren tur operatörü olup Türk Seyahat Acenteleri Derneği (TÜRSAB) 'in A-11520 numaralı üyesidir. Seyahat Acentesi taşıma işlerini, kültür turlarını, tüm transfer işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.