Rezervasyon Yap

TEKİROVA

Antalya Tekirova Transfer

Akdeniz bölgesinin en çok turist çeken şehri Antalya'da kemer ilçesine bağlı Tekirova mavi bayrak almış sahiliyle oldukça ilgi çekmektedir. Türkiye'de bulunan mavi bayraklı 463 plajdan bir tanesi Tekirova kasabasında bulunmaktadır. 

Tekirova Antalya Mesafe

Tekirova Antalya merkeze 75 km, havalimanına 60 km ve bağlı olduğu ilçe olan Kemer'e 12 km uzaklıkta bulunur. Bu sayede Tekirova Antalya transfer ve Antalya Havalimanı Tekirova transfer oldukça rahattır. Yolculuk süresi ortalama 60 ile 70 dakika arsında olup kemer vip travel sayesinde oldukça konforlu ve hızlı geçmektedir. 

Tekirova Gezilecek Yerler

Antalya Tekirova transfer sağlandıktan sonra gezilecek tarihi mekanlarıyla da oldukça etkileyici olan Tekirova kasabasında keyifli vakit geçireceksiniz. Phaselis antik kenti, phaselis koyu ve tahtalı dağı bu yerlerin en başında gelmektedir. Bundan ortalama 2600 yıl önce Rodoslular tarafından kurulduğu kabul edilen bu antik kent deniz ticareti sayesinde oldukça önemli bir merkez olmuştur. Zaman içerisinde önemini daha da artıran bu kentte bir adet antik tiyatroda bulunmaktadır. İçerisinde bulunan antik su kemeri ve eski hamam kalıntıları da hem tarihçiler hem de ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görmektedir.

Phaselis antik kenti gezisinden sonra yine sıklıkla ziyaret edilen phaselis koyu muhteşem doğasıyla insanları kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Yüzyıllardır olabildiğince bozulmadan harika bir doğa insan bütünleşmesi sağlayan koy, özellikle yaz aylarında yerli yabancı birçok turistin kamp alanı ve uğrak yeri olmuştur. Torosların bir bölümünü oluşturan tahtalı dağı Akdeniz bölgesinin denize en akın yüksek tepesidir. Bu bakımdan dağın zirvesinden seyredilen manzara muazzamdır. Yamaç paraşütü içinde oldukça elverişli olan Tahtalıdağı heyecan severlere unutulmaz anlar yaşatmaktadır. 

Ulaşım İmkanları

Antalya Kemer ve Tekirova transfer imkanları oldukça fazladır. Ziyaret ve tatil planlarınızı yaparken kemerviptravel.com.tr adresinden her türlü bilgiyi almanız mümkündür. İster Antalya havalimanı Tekirova  transfer ister Tekirova Antalya havalimanı transfer ya da otogar ve kasaba arası transfer için en iyi en konforlu hizmeti alabilirsiniz Seyahatlerinizde her ayrıntı oldukça önemlidir. En güzel tatil başlangıcınız için mutlaka kemer vip traveli tercih edin ve harika ulaşımın tadını çıkarın.