Rezervasyon Yap

GÖYNÜK

Antalya Göynük Transfer

Antalya ilindeki Kemer ilçesine bağlı olan Göynük Antalya transfer çok kolay şekilde yapılabilmektedir. Göynük ile Antalya arasındaki mesafe 50 kilometre olması ile Antalya Göynük transfer 45 dakika kadar bir zaman almaktadır. Göynük harika doğası, mavi denizi, güzel plajı, oldukça kaliteli hizmet veren otelleri, tatil yerleri ve güzel kumsalı ile çok dikkat çeken tatil yerlerinden biridir.  Antalya ile Göynük transfer 7/24 güvenle yapılabilmektedir. Antalya’nın en çok yerli ve yabancı turisti ağırladığı tatil yerlerinden bir Göynük’tür.

Göynük’te Gezilecek Yerler

Göynük Plajı: Göynük’ün mavi bayrak alan plajının güzelliği ve denizinin güzelliği birçok turisti kendisine çekiyor. Göynük plajında hem deniz, kum ve güneş keyfi yapılabilir hem de birçok su sporu yapılabilmektedir.

Göynük Kanyonu: Göynük’te gezilip görülmesi gereken yerlerin başında Göynük Kanyonu geliyor. Göynük kanyonunda doğa yürüyüşleri, havuz ve şelalelerde yüzme gibi birçok etkinlik yapılabilir. Oldukça güzel doğaya sahip bu kanyon Likya yolunun da bir parçasını oluşturuyor.

Dinopark: 30 dönüm olan bir ormanlık araziye kurulmuş olan bir parktır. Gerçekleri ile neredeyse birebir uyumlu olan dinozor maketlerinin sergilendiği bir parktır. İçerisinde; hayvanat bahçesi, midilli, trambolin, tırmanma duvarı, 7D sinema, havuz oyunları, platenaryum, çarpışan botlar ve fosil havuzu gibi birçok eğlenceli etkinliği olduğu bir parktır.

Ecofun Adventure Park: Göynük kanyonu çevresinde büyük bir alanda kurulmuş olan bir macera parkıdır. Kanyon safari başta olmak üzere birçok macera etkinliği yapılabilmektedir.

Göynük’te Ne Yenilir Ne İçilir?

Göynük’te birçok kafe ve birçok restoran bulunmaktadır. Özellikle sahil şeridinde dünya mutfağına ait birçok restoran bulunuyor. Her damak zevkine uygun olan birçok restoran kolaylıkla bulunabilir. Akdeniz mutfağının hakim olduğu Göynük’e özel yiyecekler ot yemekleri ve deniz ürünü yemekleridir. Nohutlu hibeş, tandır kebabı, kabak çiçeği dolması, börülce salatası, taratorlu piyaz ve bargamot reçeli Göynük’teki en popüler yiyeceklerdir.

Göynük Antalya Ulaşım 

Antalya ile Göynük arasındaki mesafe 58 kilometre iken, Antalya Göynük arası mesafe 50 kilometredir. Antalya havalimanı Göynük transfer ve Göynük Antalya havalimanı transfer ise 45 dakikalık bir süre içerisinde Kemer Tur Vip ile konforlu, güveni, ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.