Rezervasyon Yap

BELEK

Antalya Belek Uygun Fiyat 

Ülkemizin Akdeniz Bölgesinde yer alan ve en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya, birçok ilçesi ile hem dünyada hem de ülkemizde oldukça sesini duyurmayı başarmıştır. Bu gözde ilçelerden biri olan Belek, hem tatil için çok uygun olan plajları ve denizi hem de tarihi havasıyla oldukça tercih edilen bir tatil beldesi olmuştur.

Belek’te Gezilecek Yerler

Hem doğası hem de tarihi ile her dönem adından söz ettiren Belek ilçesi, oldukça büyük bir tarihi yapıya sahiptir. Özellikle 2000 yıllık antik kentleri ve tiyatroları ile adeta sizi tarihi bir şölene davet etmektedir. Görülmesi gereken en önemli yerlerden biri Aspendos Tiyatrosudur.

Neredeyse on beş bin kapasiteli olması ile ve dönemine göre oldukça modern ve ileri teknoloji tasarımları ile adından sıkça söz ettirmiştir. Diğer yandan Perge Antik Kenti, Dinler Bahçesi, Kurşunlu Şelalesi, Golf Sahaları ve Silyon Antik Kenti mutlaka görülmesi gerekenler arasında yerini almaktadır. Diğer yandan deniz kenarlarında oldukça güzel ve uygun plajları olan Belek, deniz – kum – güneş tatil üçlemesi için de oldukça uygun bir yer olarak görüldüğü söylenebilmektedir. Ayrıca bu tür yerlere ulaşımı sağlayacak Belek Antalya transfer hizmetleri de mevcuttur.

Antalya Belek’e Ulaşım Nasıl Sağlanır? 

Şehir merkezinden Belek ilçesine ulaşım oldukça kolaydır. Belek transfer aracılığı ile Antalya’dan Belek tatil beldesine ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle havaalanından Antalya havalimanı belek transfer hizmetine başvurarak oldukça rahat bir şekilde istediğiniz bölgeye varabilirsiniz. Aynı şekilde havaalanına geri dönmek isterseniz de Belek Antalya havalimanı transfer hizmetinden tekrar yararlanarak istediğiniz konumdan havaalanına ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Antalya Belek Uygun Fiyata Transfer

Akdeniz’in eşsiz güzellikte olan denizi sayesinde balıkçılık sektörünün oldukça gelişmiş olduğu Belek ilçesinde birçok balık ve meze restoranı bulunmaktadır. Diğer yandan kurulan pazarlar ile birlikte çeşitli organik yiyeceklere ve el yapımı ev yemeklerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Restoranlara ulaşımınızı kolaylaştırmak için Antalya Belek Transfer  hizmetinden de gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Antalya ile turuncu ile meşhur olduğundan dolayı yapılan turunç reçelleri ile hem doğal hem de sağlıklı bir şekerleme yapabilirsiniz.