Rezervasyon Yap

Antalya Havalimanı Sherwood Dreams Resort Ulaşım

Antalya’daki en önemli tatil noktalarından birisi olan BOĞAZKENT bölgesi, yerli ve yabancı her mevsim misafir ağırlamaktadır. Bulunduğu konum, sunduğu hizmetler ve personelleri açısından oldukça başarılı olan Sherwood Dreams Resort yerli ve yabancı misafirlerden geçer not almaktadır. İster aileniz, ister arkadaş gurubunuz ile bu otelde unutulmayacak bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil için tercih ettiğiniz Antalya da genellikle misafirlerimiz havayolunu kullanmaktadır. Sizlerin sadece otel ve uçuş bilgilerinizi KEMER VİP TRANSFER firmanıza bildirmeniz gerekmektedir.

Antalya Havalimanı BOĞAZKENT Sherwood Dreams Resort transferleriniz için güvenilir, uygun fiyatlı ve zamanında hizmetimiz ile tatiliniz keyifli bir şekilde başlayacaktır. Transfer saatinizde sizleri havalimanı çıkışında karşılıyor ve aracımıza yönlendiriyoruz, yolculuğunuz minik ikramlarımız ile daha güzel hale gelmektedir. Dilerseniz bebek koltuğu tercihiniz ile küçük misafirlerimizin de yolculuğunu keyifli hale getirebilirsiniz. Bu hizmetimiz için rezervasyon esnasında talebinizi bildirmeniz veya web sitemiz üzerinden iletmeniz gerekmektedir.

Antalya Havalimanı BOĞAZKENT Transfer hizmetimiz sayesinde misafirlerimiz hem hızlı, hem de konforlu bir şekilde otellerine yerleşme imkanı bulmaktadırlar. Antalya Havalimanı Transfer hizmetimiz hem ekonomik hem konforlu hem de güvenlikli olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Antalya BOĞAZKENT Sherwood Dreams Resort Ulaşım hizmetini deneyimli sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ekip arkadaşlarımız ile güçlü ve deneyimli saha operasyon birimimiz transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Antalya Sherwood Dreams Resort Transfer hizmetiniz için istediğiniz şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz nakit, dilerseniz havale/Eft veya kredi kartı olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Sizlere unutulmaz ve sorunsuz bir hizmet sunmak için araçlarımız düzenli bakımları yapılmakta, şoförlerimiz güler yüzlü ve araçlarımız hijyen kuralları gereğince temizlenmektedirler.

Antalya Havalimanı Sherwood Dreams Resort Transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı bütün ekip arkadaşlarımız ile göstermekteyiz. Antalya’ ya her gelişinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve bir birinden güzel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Antalya Boğazkent Transfer Hizmeti

Hem yaz sıcaklarının getirdiği boğuk havadan kaçmak hem de stres atmak isteyenler için ilk uğrak nokta, tatil beldeleri olmaktadır. Ülkemizin de dört bir yanının denizlerle çevrili olması, bu isteği daha da arttıran bir unsurdur. Daha yüklü maliyetler içine girmeden, uygun fiyatlı bir tatil imkanı Türkiye’de mümkündür. En yoğun bölgelerden biri olarak gösterilen Antalya’ya da, bu anlamda her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist ayak basar. Özellikle Boğazkent gibi bir nebze daha kente yakın bölgeler, sık sık tercih edilir.

Eğer sizler de bu önemli beldede rezervasyon yaptırmışsanız, havalimanından bölgeye gidiş unsuru bir sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü, sağladığımız hizmetler ile beraber Antalya Boğazkent transfer işlemlerini en güvenilir firma olarak sizlere sunuyoruz. Bu sayede, şehre ve Boğazkent’e geliş bir dert olmaktan çıkıyor. En güvenilir firmalardan biri olarak, günümüzün en çok tercih edilen yapısı olmayı başardı. Bu bağlamda da Antalya havalimanı Boğazkent transfer sürecini, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına büyük bir hızla tamamlıyoruz.

Boğazkent Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Boğazkent transfer hizmetleri verirken, bölge hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz. Antalya’nın tatil beldeleri arasında merkeze ve uğrak noktalara en yakın rota olarak bilinen Boğazkent, yaklaşık olarak 38 kilometrelik bir uzaklıkta bulunuyor. Bu bağlamda, tatilinizi yaparken havalimanından beldeye gidiş konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekiplerimiz, sizi bu uzaklıktaki bir noktaya yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuğun ardından ulaştırıyor.

Boğazkent Nasıl Bir Yer?

7/24 çevrim içi hizmet sunduğumuz firmamız ile beraber, bölge hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu noktada yer alan pek çok otel, pansiyon ve kiralık daire olanakları bulunmaktadır. Dolayısıyla, bölgeye ayak bastığınız andan itibaren rezervasyon yaptığınız yere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bölgenin kendine has sakin yapısı, Boğazkent’i sizler adına unutulmaz kılacak.

Boğazkent’ten Dönüş İşlemleri

Boğazkent Antalya transfer hizmeti vererek, tatil bitiminde yine sizlerle iletişime geçmeyi arzuluyoruz. Dönüş hazırlıkları yaparken, yine 40 dakikalık yolculuklar ile beraber sizleri havalimanına kadar taşıyoruz. Boğazkent Antalya havalimanı transfer hizmetleri sağlayan firmamız, bu anlamda da ön plana çıkıyor. Bizleri tercih ederek keyifli bir yolculuk ile tatil başlangıcı yapabilir, aynı zamanda tatili de bu keyif ile sonlandırabilirsiniz.