Rezervasyon Yap

Antalya Havalimanı Royal Holiday Palace Ulaşım

Antalya’daki en önemli tatil noktalarından birisi olan KUNDU bölgesi, yerli ve yabancı her mevsim misafir ağırlamaktadır. Bulunduğu konum, sunduğu hizmetler ve personelleri açısından oldukça başarılı olan Royal Holiday Palace yerli ve yabancı misafirlerden geçer not almaktadır. İster aileniz, ister arkadaş gurubunuz ile bu otelde unutulmayacak bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil için tercih ettiğiniz Antalya da genellikle misafirlerimiz havayolunu kullanmaktadır. Sizlerin sadece otel ve uçuş bilgilerinizi KEMER VİP TRANSFER firmanıza bildirmeniz gerekmektedir.

Antalya Havalimanı KUNDU Royal Holiday Palace transferleriniz için güvenilir, uygun fiyatlı ve zamanında hizmetimiz ile tatiliniz keyifli bir şekilde başlayacaktır. Transfer saatinizde sizleri havalimanı çıkışında karşılıyor ve aracımıza yönlendiriyoruz, yolculuğunuz minik ikramlarımız ile daha güzel hale gelmektedir. Dilerseniz bebek koltuğu tercihiniz ile küçük misafirlerimizin de yolculuğunu keyifli hale getirebilirsiniz. Bu hizmetimiz için rezervasyon esnasında talebinizi bildirmeniz veya web sitemiz üzerinden iletmeniz gerekmektedir.

Antalya Havalimanı KUNDU Transfer hizmetimiz sayesinde misafirlerimiz hem hızlı, hem de konforlu bir şekilde otellerine yerleşme imkanı bulmaktadırlar. Antalya Havalimanı Transfer hizmetimiz hem ekonomik hem konforlu hem de güvenlikli olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Antalya KUNDU Royal Holiday Palace Ulaşım hizmetini deneyimli sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ekip arkadaşlarımız ile güçlü ve deneyimli saha operasyon birimimiz transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Antalya Royal Holiday Palace Transfer hizmetiniz için istediğiniz şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz nakit, dilerseniz havale/Eft veya kredi kartı olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Sizlere unutulmaz ve sorunsuz bir hizmet sunmak için araçlarımız düzenli bakımları yapılmakta, şoförlerimiz güler yüzlü ve araçlarımız hijyen kuralları gereğince temizlenmektedirler.

Antalya Havalimanı Royal Holiday Palace Transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı bütün ekip arkadaşlarımız ile göstermekteyiz. Antalya’ ya her gelişinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve bir birinden güzel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Antalya Kundu Transfer

Kundu, Antalya'nın Aksu İlçesinde bulunan bir mahalledir. Şehir merkezine yakınlığıyla cazibe merkezi haline gelen Kundu Mahallesine ulaşım oldukça kolaydır. Antalya Kundu transfer 20 km uzunlukta olup, yaklaşık 30 dakika sürmektedir. 

Kundu da Nereler Gezilir?

Lara Bölgesi

Size verebileceğimiz ilk önerimiz Lara bölgesi. Lara'ya oldukça yakın olan Kundu'ya Antalya Kundu transfer ile kolayca ulaşabilirsiniz. Lara'nın sahip olduğu plaj, ülkemizin en uzun kumsallarından olup, uzun ve yemyeşil olmasıyla tercihleri üzerine çekmektedir.

Antalya'nın Simgesi Yivli Minare

İkinci olarak görülmesini tavsiye ettiğimiz yer Yivli Minare olacaktır. Yivli Minare Antalya Kaleiçin'dedir. Antalya'nın simgesi haline gelen Yivli Minareye Kundu Antalya transfer ile ulaşabilir, ayrıca Osmanlı konaklarının yanı sıra Selçuklu, Roma ve Bizans'dan kalma tarihi yer ve mekanları da gezebilirsiniz. Yivli Minare Selçuklular döneminde inşa edilmiştir. Daha önceleri Bizanslılar tarafından kilise olarak kullanılmıştır. Antalya'nın her yerinden Yivli Minareyi görebilirsiniz.

Kaleiçi

Kaleiçi'ne uğramışken Antalya Karatay Medresesi'ni de ziyaret edebilirsiniz. Celaleddin Karatay tarafından inşa ettirilen medresenin içine girdiğinizde o mistik havayı soluyabilirsiniz. Dış mimarisi ise oldukça dikkat çekicidir.

Antalya Yat Limanı

Size bir sonraki tavsiyemiz Yat Limanı olacaktır. Önceleri Antalya'nın ana limanı olarak kullanılan yat limanına Antalya havalimanı Kundu transfer ile rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Bu limanı şimdiler de sadece yatlar kullanmaktadır. Buradan çayınız veya kahveniz ile güneşin batışını izlemek çok keyifli olacaktır.

Antalya Oyuncak Müzesi

Şimdi de en çok çocukların seveceği ama aslında her yaşa hitap eden Antalya Oyuncak Müzesi'ni tavsiye ediyoruz. Herkesin kendinden bir şey bulabileceği oyuncak müzesine Kundu Antalya havalimanı transfer bulunmaktadır. Çizgi film karakterlerine ait heykeller ve eski oyuncakları bulmanız mümkün.

Düden Şelalesi

Aşağı Düden ve Yukarı Düden olarak iki kola ayrılan şelale, Düden Çayında bulunur. Şelale de bulunan mağarayı da mutlaka gezmelisiniz. Çünkü bu mağaranın içinde buluna oyuklar çok ilginizi çekecektir. Hem eğlenecek hem de dinleneceksiniz. Burada hediyelik eşya alabileceğiniz küçüklü büyüklü dükkanlar ve mağazalar mevcuttur.

Antalya Ulaşım

Ülkemizin turizm denince ilk akla gelen şehirleri arasında olan Antalya'yı her yıl yerli ve yabancı olarak birçok turist ziyaret etmektedir.