Rezervasyon Yap

Antalya Havalimanı Monna Roza Garden Resort Ulaşım

Antalya’daki en önemli tatil noktalarından birisi olan GÖYNÜK bölgesi, yerli ve yabancı her mevsim misafir ağırlamaktadır. Bulunduğu konum, sunduğu hizmetler ve personelleri açısından oldukça başarılı olan Monna Roza Garden Resort yerli ve yabancı misafirlerden geçer not almaktadır. İster aileniz, ister arkadaş gurubunuz ile bu otelde unutulmayacak bir tatil geçirebilirsiniz. Tatil için tercih ettiğiniz Antalya da genellikle misafirlerimiz havayolunu kullanmaktadır. Sizlerin sadece otel ve uçuş bilgilerinizi KEMER VİP TRANSFER firmanıza bildirmeniz gerekmektedir.

Antalya Havalimanı GÖYNÜK Monna Roza Garden Resort transferleriniz için güvenilir, uygun fiyatlı ve zamanında hizmetimiz ile tatiliniz keyifli bir şekilde başlayacaktır. Transfer saatinizde sizleri havalimanı çıkışında karşılıyor ve aracımıza yönlendiriyoruz, yolculuğunuz minik ikramlarımız ile daha güzel hale gelmektedir. Dilerseniz bebek koltuğu tercihiniz ile küçük misafirlerimizin de yolculuğunu keyifli hale getirebilirsiniz. Bu hizmetimiz için rezervasyon esnasında talebinizi bildirmeniz veya web sitemiz üzerinden iletmeniz gerekmektedir.

Antalya Havalimanı GÖYNÜK Transfer hizmetimiz sayesinde misafirlerimiz hem hızlı, hem de konforlu bir şekilde otellerine yerleşme imkanı bulmaktadırlar. Antalya Havalimanı Transfer hizmetimiz hem ekonomik hem konforlu hem de güvenlikli olduğu için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Antalya GÖYNÜK Monna Roza Garden Resort Ulaşım hizmetini deneyimli sürücülerimizle, bakımlı konforlu ve yüksek modelli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ekip arkadaşlarımız ile güçlü ve deneyimli saha operasyon birimimiz transfer hizmetini kaliteli, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Antalya Monna Roza Garden Resort Transfer hizmetiniz için istediğiniz şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz nakit, dilerseniz havale/Eft veya kredi kartı olarak sizlere kolaylık sağlamaktayız. Sizlere unutulmaz ve sorunsuz bir hizmet sunmak için araçlarımız düzenli bakımları yapılmakta, şoförlerimiz güler yüzlü ve araçlarımız hijyen kuralları gereğince temizlenmektedirler.

Antalya Havalimanı Monna Roza Garden Resort Transfer hizmetinin sorunsuz, kusursuz ve zamanında sağlanması için azami gayret ve çabamızı bütün ekip arkadaşlarımız ile göstermekteyiz. Antalya’ ya her gelişinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve bir birinden güzel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Antalya Göynük Transfer

Antalya ilindeki Kemer ilçesine bağlı olan Göynük Antalya transfer çok kolay şekilde yapılabilmektedir. Göynük ile Antalya arasındaki mesafe 50 kilometre olması ile Antalya Göynük transfer 45 dakika kadar bir zaman almaktadır. Göynük harika doğası, mavi denizi, güzel plajı, oldukça kaliteli hizmet veren otelleri, tatil yerleri ve güzel kumsalı ile çok dikkat çeken tatil yerlerinden biridir.  Antalya ile Göynük transfer 7/24 güvenle yapılabilmektedir. Antalya’nın en çok yerli ve yabancı turisti ağırladığı tatil yerlerinden bir Göynük’tür.

Göynük’te Gezilecek Yerler

Göynük Plajı: Göynük’ün mavi bayrak alan plajının güzelliği ve denizinin güzelliği birçok turisti kendisine çekiyor. Göynük plajında hem deniz, kum ve güneş keyfi yapılabilir hem de birçok su sporu yapılabilmektedir.

Göynük Kanyonu: Göynük’te gezilip görülmesi gereken yerlerin başında Göynük Kanyonu geliyor. Göynük kanyonunda doğa yürüyüşleri, havuz ve şelalelerde yüzme gibi birçok etkinlik yapılabilir. Oldukça güzel doğaya sahip bu kanyon Likya yolunun da bir parçasını oluşturuyor.

Dinopark: 30 dönüm olan bir ormanlık araziye kurulmuş olan bir parktır. Gerçekleri ile neredeyse birebir uyumlu olan dinozor maketlerinin sergilendiği bir parktır. İçerisinde; hayvanat bahçesi, midilli, trambolin, tırmanma duvarı, 7D sinema, havuz oyunları, platenaryum, çarpışan botlar ve fosil havuzu gibi birçok eğlenceli etkinliği olduğu bir parktır.

Ecofun Adventure Park: Göynük kanyonu çevresinde büyük bir alanda kurulmuş olan bir macera parkıdır. Kanyon safari başta olmak üzere birçok macera etkinliği yapılabilmektedir.

Göynük’te Ne Yenilir Ne İçilir?

Göynük’te birçok kafe ve birçok restoran bulunmaktadır. Özellikle sahil şeridinde dünya mutfağına ait birçok restoran bulunuyor. Her damak zevkine uygun olan birçok restoran kolaylıkla bulunabilir. Akdeniz mutfağının hakim olduğu Göynük’e özel yiyecekler ot yemekleri ve deniz ürünü yemekleridir. Nohutlu hibeş, tandır kebabı, kabak çiçeği dolması, börülce salatası, taratorlu piyaz ve bargamot reçeli Göynük’teki en popüler yiyeceklerdir.

Göynük Antalya Ulaşım 

Antalya ile Göynük arasındaki mesafe 58 kilometre iken, Antalya Göynük arası mesafe 50 kilometredir. Antalya havalimanı Göynük transfer ve Göynük Antalya havalimanı transfer ise 45 dakikalık bir süre içerisinde Kemer Tur Vip ile konforlu, güveni, ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.